SAFE Jumbo 6052 karta dzielona na 2 - używane 1szt

SAFE Jumbo 6052 karta dzielona na 2 - używane 1szt

Data sprzedaży: 2012-12-20
Cena wywoławcza: -
Cena sprzedaży: 8.70 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Papiery wartościowe Pozostałe
Nr aukcji: 2850528606
Czas trwania licytacji: 14 dni
Ilość osób licytujących: 1


Zajmując się od kilku lat papierami wartościowymi przetestowałem przez ten czas wiele różnych rodzajów dostępnych akcesoriów do przechowywania akcji i obligacji. Jest to trudne zagadnienie, temat nie jest szeroko zbierany i w związku z tym niewiele firm zajmuje się produkcją i dystrybucją tego rodzaju akcesoriów. Większość dostępnych na rynku produktów to marnej jakości wyroby chińskie, w które tak naprawdę strach wkładać na dłuższy okres droższe papiery. Jeśli chodzi o jakość to metodą prób i błędów w zasadzie mogę wskazać tylko jeden produkt, który jest bezkonkurencyjny - są to oferowane obecnie na naszych aukcjach albumy niemieckiej firmy SAFE. Moim zdaniem mają tylko jedną wadę - cenę. Oferowany obecnie na naszej aukcji i dostępne do wyczerpania zapasów akcesoria firmy SAFE pochodzą z zapasów, z okresu Euro po 3.5zł - nie do odkupienia obecnie w tych cenach.
Polecamy, posiadając ciekawsze, droższe papiery to jest to optymalny i najlepszy wybór.
  • karta SAFE typ 6053 - szaro/beżowa karta z przeźroczystymi kieszeniami po obu stronach o wymiarze użytecznym każdej z kieszeni 250 x 340 mm (karta zawiera 4 takie kieszenie, po dwie z każdej ze stron)
  • oferowana cena za szt. karty 6053 używanej (karty pochodzą od nas z firmy, z ekspozycji papierów, ślady użytkowania znikome, w zasadzie można powiedzieć, że ograniczają się do odcisków palców)
przedmiot licytacji pokazany na zdjęciach waga jednej karty: 0.15 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak