9513. Katalogi aukc. (banknoty) - Grtner,... (4s)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 67.00 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Numizmatyka Literatura Katalogi aukcyjne
Nr aukcji: 7858005681
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 6

Stan zachowania: bardzo dobry / dobry +

  • zestaw 4 katalogów aukcyjnych (banknoty): CGB Numismatique 2018 + broszura z cenami, Heritage - kwiecień 2018, Gärtner 43/2019 (najnowsza), w zestawie także katalog papierów wartościowych Geschäftsbericht 2017
  • oprawa miękka
  • 202, 167, 229, 423, 56 stron
  • katalog Heritage z podniszczoną okładką i śladami kontaktu z wodą (zafalowanie ostatnich kilku kartek), poza tym bez uwag

Waga: 2.80 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak