9511. Katalog aukcyjny (odznaczenia) - Desa 173

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 5.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Medale i odznaczenia Literatura
Nr aukcji: 7857969025
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 2

Stan zachowania: bardzo dobry

  • katalog aukcyjny Desa 173 z 2018 roku (ordery i odznaczenia)
  • oprawa miękka
  • 57 stron

Waga: 0.28 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak