9510. Katalogi aukcyjne WCN, WDA, PTN, ADJ (4szt)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 1.00 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Numizmatyka Literatura Katalogi aukcyjne
Nr aukcji: 7857963544
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 1

Stan zachowania: bardzo dobry / dobry +

  • zestaw 4 katalogów aukcyjnych: Antykwariat Dawid Janas 1, PTN 34, WDA 6, WCN 70e
  • oprawa miękka
  • 42, 119, 128, 152 stron
  • nieliczne zapiski ołówkiem wewnątrz katalogów

Waga: 1.76 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak