9509. Katalogi najnowszej aukcji Knker 2019 (3sz)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 20.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Numizmatyka Literatura Katalogi aukcyjne
Nr aukcji: 7857955470
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 3

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 3 katalogów aukcyjnych najnowszej aukcji Künker (marzec 2019) - 318, 319 i 321
  • oprawa miękka
  • 383, 358, 226 stron

Waga: 3.78 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak