9508. Katalog aukc. (sztuka) Ostoya 2018/19 (2szt)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 20.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Antyki i Sztuka Sztuka współczesna Literatura
Nr aukcji: 7857945896
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 2

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 2 katalogów aukcyjnych (sztuka dawna, antyki, sztuka współczesna) - Ostoya 178 i 179
  • oprawa miękka
  • 342, 346 pozycji

Waga: 1.37 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak