8960. Katalogi aukcyjne - ANMN, WCN, Stare Monety

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 19.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Numizmatyka Literatura Katalogi aukcyjne
Nr aukcji: 7855769047
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 3

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 3 katalogów aukcyjnych: ANMN 15, WCN 71, Stare Monety 1
  • 134, 150, 72 strony
  • oprawa miękka / twarda (ANMN)

Waga: 2.2 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak