8958. Katalogi aukc. (odznaczenia) - 2018 (2szt)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 3.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Medale i odznaczenia Literatura
Nr aukcji: 7855744133
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 2

Stan zachowania: bardzo dobry / dobry +

  • zestaw 2 katalogów aukcyjnych (ordery i odznaczenia) - Rauch - grudzień 2018, Dorotheum - listopad 2018
  • 172, 135 stron
  • oprawa miękka
  • katalog Dorotheum z zapisem flamastrem na przedniej okładce

Waga: 1.16 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak