8954. Katalogi aukcyjne - WCN, WDA, RDA, PTN (4sz)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 3.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Numizmatyka Literatura Katalogi aukcyjne
Nr aukcji: 7855618534
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 2

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 4 sztuk katalogów aukcyjnych: WCN 71, WDA i M. i M 8, RDA 1, PTN 35
  • 150, 118, 72, 72 strony
  • oprawa miękka
  • w katalogu WCN zapiski długopisem na tylnej okładce, na katalogu WDA lekkie zabrudzenie na przedniej okładce

Waga: 1.65 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak