8944. Katalogi aukcyjne - filatelistyka (4szt)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 5.50 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Filatelistyka Literatura Katalogi
Nr aukcji: 7855569368
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 2

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 4 sztuk katalogów z aukcji filatelistycznych Felzmann 162/2018 + katalog e-aukcji z 08.2018, (Felzmann) Via Alpina 2018, Karl Pfankuch & Co 216 + broszura 163. aukcji Felzmanna
  • 206, 85, 181 stron
  • oprawa miękka

Waga: 1.80 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak