8943. Katalogi aukc. (odznaczenia) - 2018 (2szt)

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 1.00 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Medale i odznaczenia Literatura
Nr aukcji: 7855538279
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 1

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 2 katalogów aukcyjnych (ordery i odznaczenia) - Rauch, Dorotheum 2018
  • 164, 134 strony
  • oprawa miękka

Waga: 1.13 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak