8940 Katalogi aukcji banknotów Gartner, SPINK 2018

Data sprzedaży: 2019-03-04
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 38.99 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Pieniądz papierowy Literatura
Nr aukcji: 7855496793
Czas trwania licytacji: 0 dni
Ilość osób licytujących: 4

Stan zachowania: bardzo dobry

  • zestaw 3 katalogów aukcyjnych (aukcje banknotowe): 40. aukcja C. Gartner cz. I i II 2018 i SPINK 04.2018
  • 459, 123, 237 stron
  • oprawa miękka

Waga: 2.04 kg

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak