5 groszy 1993 - menniczy

5 groszy 1993 - menniczy

Data sprzedaży: 2013-01-07
Cena wywoławcza: 1.00 zł
Cena sprzedaży: 14.71 zł
Miejsce sprzedaży: allegro.pl
Kategoria: Kolekcje Numizmatyka Polska po 1945 III RP 1990 - obiegowe Monety groszowe
Nr pozycji: 2907518522
Czas trwania licytacji: 10 dni
Ilość osób licytujących: 26


Obiektywne pośrednictwo w handlu numizmatami. Monety, banknoty, historyczne akcje i obligacje, odznaczenia i literatura.

Przez wiele lat utrzymywaliśmy ofertę tych podenominacyjnych monet IIIRP na "Kup Teraz". Niestety, wszystko co ma swój początek, ma również koniec i obecnie koniec właśnie przyszedł na tę naszą ofertą. Zaczęły się nam

stopniowo kończyć poszczególne roczniki na magazynie. Oferta stawała się coraz bardziej przetrzebiona, a co za tym idzie coraz mniej atrakcyjna.

Podjęliśmy decyzję aby przeprowadzić wyprzedaż likwidacyjną pozostałych zapasów monet obiegowych IIIRP i zakończyć ofertę monet obiegowych na "Kup teraz"

Obecnie wiele ciekawych, pozostałych na magazynie roczników wystawiliśmy w licytacji od 1 zł.

To, że są to końcówki magazynowe nie oznacza bynajmniej, że są one gorszej jakości. Jest to towar w pełni pełnowartościowy. Na magazynie mieliśmy te monety popakowane w holdery, a holdery pogrupowane w paczuszki po 10szt. Jak rozprzedaliśmy jedną paczuszkę, to braliśmy drugą itd. także wystawiane obecnie monety to towar w 100% pełnowartościowy i nieprzebierany.

Jedna z ostatnich szans na uzupełnienie u nas kolekcji obecnych monet obiegowych o wczesne roczniki w pięknych stanach zachowania. Większość tych monet pochodzi z zapasów zrobionych jeszcze przed rokiem 2004, tj. przed wejściem Polski do UE, gdy monety te można było wybierać i przebierać zamawiając bezpośrednio z NBP. Polecam.

 

  • moneta z worka menniczego - fachowo wybrana i zapakowana w holder firmy Hartberger
  • na naszych aukcjach oferujemy piękne egzemplarze monet IIIRP - zapasy już się kończą także zachęcamy do zakupu
  • podczas wybierania odrzucaliśmy monety z wyraźnymi ryskami czy szpetnymi plamami patyny, co nie oznacza jednak, że te wybrane są bez żadnych zarzutów - praktycznie na każdej z nich można dopatrzeć się drobnych rysek czy wad ale niestety, w związku z obecną techniką bicia jest to nieuniknione, jak i to że monety łapią również lekką patynę

COOKIES

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Gabinet Numizmatyczny D. Marciniak